دریافت تقدیر نامه از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

صالحی،معاون نوآوری و تجاری‌سازی معاونت علمی و فن‌آوری ریاست جمهوری در جلسه‌ای که صبح امروز(۱۳ مرداد)، در ساختمان معاونت علمی و فن‌آوری ریاست جمهوری برای بررسی وضعیت صدور گواهی‌نامه انطباق و گواهی‌نامه محصولات دانش‌بنیان برگزار شد، از اقدامات ارزنده اداره‌کل استاندارد استان تهران در این زمینه تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی استاندارد استان تهران، در این جلسه اداره‌کل استاندارد استان تهران، با صدور مجموعا ۳۵ گواهی‌نامه انطباق و گواهی‌نامه محصول دانش‌بنیان، به عنوان استان پیشرو و پایلوت در کشور، مورد تقدیر قرار گرفت.

در جلسه مذکور، مسلم بیات معاون ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد ایران به‌همراه صالحی، معاون نوآوری و تجاری‌سازی معاونت علمی و فن‌آوری ریاست جمهوری، از خدمات ارزنده محمودرضا طاهری، مدیرکل، مهدی علیپور و هادی شفیعی، معاون سابق و فعلی ارزیابی انطباق، افشین زمانی، رئیس اداره نظارت بر اجرای استاندارد، مریم کریمی، رئیس اداره امور آزمایشگاه‌ها و عبدالوهاب محمودی، کارشناس دانش‌بنیان، با اهدای لوح، تقدیر کردند.

در این جلسه از شرکت مهندسی صنعتی فهامه بعنوان شرکت بازرسی همکار در راستای اجرایی سازی نظام استاندارد سازی محصولات دانش بنیان درکشور نیز تقدیر به عمل آمد.

برگرفته از سامانه اطلاع رسانی استاندارد ایران