مراسم هم نشینی سالروز سی سالگی فهامه

سالگرد تاسیس

 

مراسم هم نشینی سالروز سی سالگی تاسیس فهامه

در این مراسم، از پیشکسوتانی تقدیر شد که بیش از ۲۰ سال، سابقه فعالیت و حضور در فهامه را دارند.

مدیرعامل محترم فهامه، با لوح تقدیر و تقدیم هدایایی هرچند ناقابل، از تلاش های صادقانه و تاثیرگذارِ این سرمایه های ارزشمند و باتجربه شرکت، تقدیر و تشکر کردند.

ما نیز ضمن تبریک، برای ایشان و خانواده محترمشان،آرزوی سلامتی و موفقیت های روزافزون داریم و حضور ایشان را در جمع خانواده بزرگ فهامه، غنیمت می شماریم.

 

سی سالگی

در ادامه این مراسم، از کارکنان با سابقه ی بیش از ۱۰ سال حضور و فعالیت در فهامه نیز تقدیر شد.

مدیرعامل محترم فهامه، با تقدیم لوح های تقدیر و هدایایی هرچند ناقابل، از عزیزان نیز، تقدیر و تشکر کردند.

ما نیز ضمن تبریک، برای ایشان و خانواده محترمشان،آرزوی سلامتی و موفقیت های روزافزون داریم و خوشحالیم که در کنارِ خود، چنین همکارانی داریم.

قرابتِ روز حسابدار (۱۵ آذر) با سالروز تاسیس فهامه (۱۶ آذر) بهانه ای شد تا فرصت غنیمت شمرده و از تلاش های خالصانه همکارانِ خود در واحد مالی_حسابداری نیز تقدیر و تشکر نماییم. لذا،مدیرعامل محترم فهامه، با تقدیم هدایایی هرچند ناقابل، از  این عزیزان نیز، تقدیر و تشکر کردند.

ما نیز ضمن عرض تبریک روز حسابدار و خداقوت به همکاران سختکوش و فعالِ امور مالی، برای ایشان و خانواده محترمشان،آرزوی سلامتی و موفقیت های روزافزون داریم و خوشحالیم که همکاران پرانرژیِ چون شما،در کنار خود داریم.

بازرسی فنی

در طی این مراسم، اسامی برندگان خوش شانس قرعه کشی های انجام شده به مناسبت جشن ۳۰ سالگی فهامه نیز اعلام و به رسم یادبود، هدایای ناقابلی تقدیم ایشان گردید.

مسابقه نظرسنجی از همکاران برای انتخاب بهترین همکار خود در واحد و سازمان،همچنین قرعه کشی کارکنان متولد دهه هفتاد و آذرماه، به بهانه سالروز تاسیس فهامه در آذر ماه ۱۳۷۲٫

همچنین در این مراسم، به پاسِ سال ها تلاش و مدیریتِ با درایتِ جناب آقای مهندس مهرکیان در مقام مدیر عاملی شرکت مهندسی صنعتی فهامه (قریب به ۳۰ سال) از طرف کلیه کارکنان شرکت،هدیه ای تقدیم ایشان گردید، تا برگ سبزی باشد تحفه درویش…

مهندسی

از این فرصت استفاده نموده و ضمن سپاس از همه مساعدت ها و تلاش های مثمرثمر مدیرعامل محترم فهامه، برای ایشان و خانواده محترمشان، سلامتی و توفیقات روز افزون آرزومندیم و اطمینان داریم که در ادامه مسیرِ پرفراز و نشیب پیشِ رو، قطعا تصمیمات و مدیریت ایشان،همچون گذشته تا به امروز نیز، راهگشای خانواده بزرگ فهامه خواهد بود.

در ادامه نیز هر یک از واحدهای سازمانی با هم عکس یادگاری گرفته و پس از صرف ناهار، اهدای گیفت های یادبود سی سالگی فهامه، تقدیم همگی مهمانان گردید. امیدواریم که ساعات خوشی را برای همکاران خود فراهم کرده باشیم و امیدواریم که در سایه لطفِ ایزد منّان، سلامت و پیروز باشند.

 

۱۶ آذر ماه ۱۴۰۲

هتل سیمرغ

 

مطالعات اقتصادی ، نظارت عالیه ، کنترل کیفیت ، مشاوره مدیریت