بازدید وزیر صمت از سالن‌های بدنه سازی و مونتاژ خودروی شاهین

بازدید وزیر صمت از سالن‌های بدنه سازی و مونتاژ خودروی شاهین

وزیر صمت از جدیدترین خودروهای طراحی شده سایپا در مرکز تحقیقات و نوآوری سایپا که اولین مرکز دانش بنیان طراحی خودرو می باشد بازدید به عمل آورد و در جریان روند تولید در این گروه صنعتی قرار گرفت.

وزیر صنعت، معدن و تجارت امروز شنبه پس از بازدید از گروه صنعتی ایران خودرو، از مرکز تحقیقات و نوآوری سایپا نیز بازدید به عمل آورد.

رزم حسینی با تاکید بر ساخت داخل گفت: یقینا به خودروسازان و شرکت هایی که در جهت خودکفایی، قطع وابستگی و تکیه بر ساخت داخل با استفاده از توانِ داخلی گام بردارند باید امتیازهای ویژه ای داده شود.

به روزترین پلت فرم صنعت خودرو ایران

این خودرو مطابق با استانداردهای ۸۵ گانه داخلی و در سطح استانداردهای اروپایی، طراحی…(ادامه مطلب)

وی همچنین ابراز امیدواری کرد که با اصلاح صنعت خودرو، حمایت از توان بخش خصوصی توانمند و ایجاد بازار رقابتی، خودروهایی باکیفیت به دست مصرف کنندگان برسد. وی با بیان اینکه تصمیمات لازم برای این برنامه گرفته شده است، گفت: حدود ۲ ماه است که در کمیته تخصصی خودروی وزارت صنعت، معدن و ‌تجارت با حضور فعالان اقتصادی، تولیدکنندگان و کارشناسان با توجه به تجربه چهل ساله در این حوزه تصمیمات خوبی گرفته شده است.

منبع:شاتا

شرکت مهندسی صنعتی فهامه، با پشتوانه سال ها تجربه و فعالیت در صنعت خودروسازی کشور، طرف قرارداد با شرکت “مهندسی و مشاوره سازه گستر سایپا” در زمینه خدمات مهندسی کیفیت (شامل تکوین محصول و استانداردسازی برمبنای نظام های مدیریت کیفیت و…) و بازرسی قطعات خودرو (آدیت محصول و فرایند،بازرسی محصول نهایی و …) به شرکت های تولیدکننده انواع خودرو و موتورسیکلت در ایران.

بازدید وزیر صمت از گروه صنعتی ایران خودرو/ آغاز تولید انبوه موتور جدید تیوفایو پلاس/ رونمایی از نام خودروی «تارا» در مرکز تحقیقات ایران خودرو

 

بازرسی فنی ؛بازرسی کالا