پروژه انتقال نفت،از گوره به جاسک (تلمبه خانه شماره۲)

نظارت کارگاهی در صنایع نفت،گازو پتروشیمی

در خردادماه سال جاری،بالاخره نفت خام از تلمبه خانه شماره دو طرح عظیم گوره-جاسک عبور کرد؛ نفت از منطقه گوره از طریق لوله‌هایی که تمام آن‌ها را مهندسان ایرانی ساخته‌اند، عبور کرده و به نزدیکی بندر جاسک رسیده‌است.

کنترل کیفیت تجهیزات صنایع نفت و گاز

ایجاد یک راه جایگزین برای صادرات نفت، وابستگی به تنگه هرمز را کاهش می دهد و احتمال وقوع خطر محاصره نفتکش ها را به حداقل می رساند.سال هاست کشورهای حاشیه خلیج فارس نیز به دنبال همین راه جایگزین هستند، راهی که ایران نیز توانست از سال ۱۳۹۸ برای ایجاد آن اقدام کند. ایران با ایجاد خط لوله گوره – جاسک اکنون می تواند روزانه ۳۰۰ هزار بشکه نفت را از گوره در بوشهر به جاسک منتقل کند. با تکمیل این طرح یک میلیون بشکه نفت در روز به منطقه مکران قابل انتقال خواهد بود. به این ترتیب جاسک به هاب انرژی در منطقه تبدیل می شود. ‌

بازرسی فنی در صنایع نفت،گاز،پتروشیمی و پالایشگاه

فهامه،مفتخر است که در این پروژه ملی بعنوان مجری انجام خدمات کنترل کیفیت کارگاه نصب تلمبه خانه شماره۲ خط لوله ۴۲ گوره-جاسک،مشارکت و همکاری دارد.شرکت مهندسی صنعتی فهامه، ارائه دهنده خدمات تخصصی بازرسی فنی،بازرسی کالا و تجهیزات،بازرسی شخص ثالث و حین ساخت و نظارت عالیه کارگاهی طرح های صنایع نفت،گاز،پتروشیمی و پالایشگاهی کشور.

فهامه،حافظِ کیفیت و سرمایه

 

آموزش نفت ؛ بازرسی کالا نفت و گاز ؛ گوره ؛ جاسک