درباره پروژه کارخانه فولادسازی فولاد قائنات

فولادسازی

طرح احداث و راه اندازی این کارخانه با ظرفیت تولید سالانه ۸۰۰هزار تُن شمش فولادی بیلت/بلوم که با سرمایه گذاری صد درصدی ایمیدرو از سال ۱۳۸۶ عملیات اجرایی آن در استان خراسان جنوبی شهرستان قائنات آغاز گردیده است.

فیلم مربوط به معرفی این پروژه را می توانید اینجا ملاحضه فرمایید.

بازرسی مهندسی

فهامه،مفتخر است که در این پروژه بزرگ  بعنوان پیمانکار انجام خدمات بازرسی حین ساخت تجهیزات کارخانه فولادسازی قائنات در محل کارخانه های سازندگان در داخل یا خارج کشور، مشارکت و همکاری دارد.

بازرسی فنی

این طرح فولادی در دو بخش احیا (آهن اسفنجی) و فولاد اسفنجی با سرمایه‌گذاری هشت هزار میلیارد ریالی در شهرستان قائنات در حال اجرا است که فاز اول این طرح در قالب تولید آهن اسفنجی با ظرفیت سالانه ۸۰۰ هزار تُن بوده و شرکت ایمیدرو برای راه‌اندازی فاز دوم کارخانه و تولید فولاد اسفنجی با ظرفیت سالانه ۸۰۰ هزار تُن نیز، برنامه‌ریزی کرده است.

بازرسی

شرکت مهندسی صنعتی فهامه مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران و دارای گواهی نامه تاییدصلاحیت ۱۷۰۲۰ بعنوان “نهاد بازرسی” از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران(NACI)،دارنده گواهی نامه صلاحیت خدمات مشاوره پایه ۱ بازرسی فنی و خدمات اقتصادی از سازمان برنامه و بودجه با قریب به ۳ دهه فعالیت در زمینه “مدیریت و مهندسی کیفیت” و استانداردسازی در حوزه های مختلف صنایع کشور فعالیت می نماید.

 

صنعت فولاد ؛ نظارت عالیه ؛ بازرسی جوش ؛ کنترل کیفیت